Hizmetlerimiz

Merkez Ofis:

Adnan Kahveci Mahallesi Çalışlar Caddesi Midpoint Rez. Kat: 03

Daire: 27

Beylikdüzü/ İstanbul

Sabit Hat: 0(212)855 10 75

Fax          : 0(212)855 10 76


information@pervanteknik.com

Bize Ulaşın

- Arıza Tespiti

- Bakım/Onarım

- Makine Kurulumu

- Modifikasyon/Yenileme

- Teknik Danışmanlık

- Uzaktan Destek

Hafta içi: - 08:00 - 18:00

Cumartesi: - 09:00 - 17:00

Çalışma Saatlerimiz

Hakkımızda

Pervan Teknik Olarak Biz;

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

 

 

Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Pervan Teknik ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Yardımımıza ihtiyacınız varsa, bize ulaşın.